IXFP34N65X2
DigiKey raktári szám
238-IXFP34N65X2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IXFP34N65X2
Leírás
MOSFET N-CH 650V 34A TO220AB
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 650 V 34A (Tc) 540W (Ta) Furatszerelt TO-220-3
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
5,5V / 2,5mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
56 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±30V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
3330 pF @ 25 V
Teljesítményveszteség (max.)
540W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
650 V
Gyártói tokozás
TO-220-3
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
105mohm / 17A, 10V