IXFH76N07-11 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
IXYS
Raktáron: 440
Adatlap
Similar
IXYS
Raktáron: 0
Adatlap
Infineon Technologies
Raktáron: 0
N csatornás 70 V 76A (Tc) 360W (Ta) Furatszerelt TO-247AD (IXFH)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
IXFH76N07-11
DigiKey raktári szám
IXFH76N07-11-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IXFH76N07-11
Leírás
MOSFET N-CH 70V 76A TO247AD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,4V / 4mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
240 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
4400 pF @ 25 V
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Teljesítményveszteség (max.)
360W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
70 V
Gyártói tokozás
TO-247AD (IXFH)
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
11mohm / 40A, 10V