CMA30E1600PB
DigiKey raktári szám
CMA30E1600PB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMA30E1600PB
Leírás
SCR 1.6KV 50A TO-220-3
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
SCR 1.6 kV 50 A Standard helyreállítás Furatszerelt TO-220-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CMA30E1600PB modellek
Kategória
Max. tartóáram (Ih)
60 mA
Gyártó
IXYS
Max. záróirányú áram
10 µA
Csomagolás
Csőtár
Nem ismétlődő áramlökés 50, 60Hz (Itsm)
260A, 280A
Alkatrész státusza
Aktív
SCR típusa
Standard helyreállítás
Záróirányú feszültség
1.6 kV
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Max. gyújtófeszültség (Ugt)
1.3 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Max. gyújtóáram (Igt)
28 mA
Tokozás
TO-220-3
Nyitóirányú feszültség (Utm) (max.)
1.7 V
Gyártói tokozás
TO-220-3
Nyitóirányú áram - It (AV) (max.)
30 A
Alap típusszám
Nyitóirányú áram - It (RMS) (max.)
50 A