CPC1017NTR
DigiKey raktári szám
212-CPC1017NTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
212-CPC1017NTRCT-ND - Vágott szalag (CT)
212-CPC1017NTRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPC1017NTR
Leírás
SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-60V
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
félvezetős Fénycsatolt relé (fényrelé) SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A) 4-SOP (0,150", 3,81mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CPC1017NTR modellek
Kategória
Kimeneti feszültség
0 V ~ 60 V
Gyrt.
Terhelési áram
100 mA
Sorozat
Max. ellenállás bekapcsolt állapotban
16 Ohms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tokozás
Relé típusa
Fénycsatolt relé (fényrelé)
Gyártói tokozás
4-SOP
Áramkör
Tanúsítvány
CSA, EN, UL
Kimenet típusa
AC, DC
Alap típusszám
Bemeneti feszültség
1,2VDC