TST24RA00
DigiKey raktári szám
1003-2479-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TST24RA00
Leírás
CONN RCPT HSG 24POS 5.08MM
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24 Szögletes csatlakozók - házak Dugaszolóaljzat fekete 0,200" (5,08mm)
Kategória
Sortávolság
0,200" (5,08mm)
Gyrt.
Rögzítés módja
panelre szerelhető, bepattintós
Sorozat
Érintkező végződtetése
Krimpelés és forraszanyag
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Reteszelő tartó
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
fekete
Csatlakozó típusa
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA), nejlon
Érintkező típusa
Apa vagy anya
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Pozíciók száma
Megjegyzés
Az érintkezőket külön lehet beszerezni
Kivezetési raszter
0,200" (5,08mm)