Ehhez nincs kép: QLC260R-FL-E-PF
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
QLC260R-FL-E-PF
DigiKey raktári szám
QLC260R-FL-E-PF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
QLC260R-FL-E-PF
Leírás
CONN RCPT 260POS PCB
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
260 csatlakozó Dugaszolóaljzat, aljzatok Furatszerelt
Kategória
Sorok száma
4
Gyártó
ITT Cannon, LLC
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sorozat
Végződtetés
forraszanyag
Csomagolás
Ömlesztve
Tulajdonságok
működtető bütykös tengely, Árnyékoló karmantyú, Zero Insertion Force (ZIF)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, aljzatok
Érintkező bevonatának vastagsága
40,0µin (1,02µm)
Pozíciók száma
260
Névleges áram (Amper)
0,5A
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 85°C
Kivezetési raszter
0,031" (0,80mm)