QLC260P2
DigiKey raktári szám
1003-2460-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
QLC260P2
Leírás
CONN PLUG 260POS
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
260 csatlakozó dugó, tűsorok
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
QLC260P2 modellek
Kategória
Kivezetési raszter
0,031" (0,80mm)
Gyártó
ITT Cannon, LLC
Sorok száma
4
Sorozat
Tulajdonságok
Hüvelyes működtető bütykös tengely, Árnyékolás, Zero Insertion Force (ZIF)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonatának vastagsága
40,0µin (1,02µm)
Alkalmazás
kiegészítő kártya
Névleges áram (Amper)
0,5A
Csatlakozó típusa
dugó, tűsorok
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C