DLM5-260RW6B
DLM5-260RW6B
DLM5-260RW6B
DigiKey raktári szám
1003-1649-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLM5-260RW6B
Leírás
CONN RCPT 260POS PNL MNT
Gyártói standard átfutási idő
54 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
260 csatlakozó Dugaszolóaljzat, Nem nélküli érintkezők panelre szerelhető fekete
Kategória
Oszlopok száma
26
Gyártó
ITT Cannon, LLC
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Sorozat
Végződtetés
forraszanyag
Csomagolás
Ömlesztve
Tulajdonságok
Hüvelyes működtető bütykös tengely, Árnyékolás, Zero Insertion Force (ZIF)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, Nem nélküli érintkezők
Érintkező bevonatának vastagsága
50,0µin (1,27µm)
Pozíciók száma
260
Szín
fekete
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C