DLM3-60RW6B
DLM3-60RW6B
DLM3-60RW6B
DigiKey raktári szám
1003-1655-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLM3-60RW6B
Leírás
CONN RCPT 60POS PNL MNT
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
60 csatlakozó Dugaszolóaljzat, Nem nélküli érintkezők panelre szerelhető fekete
Kategória
Oszlopok száma
10
Gyártó
ITT Cannon, LLC
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Sorozat
Végződtetés
forraszanyag
Csomagolás
Ömlesztve
Tulajdonságok
Hüvelyes működtető bütykös tengely, Árnyékolás, Zero Insertion Force (ZIF)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, Nem nélküli érintkezők
Érintkező bevonatának vastagsága
50,0µin (1,27µm)
Pozíciók száma
60
Szín
fekete
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C