DLM2-96PW6A
DLM2-96PW6A
DLM2-96PW6A
DigiKey raktári szám
1003-1653-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLM2-96PW6A
Leírás
CONN PLUG 96POS PNL MNT
Gyártói standard átfutási idő
54 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
96 csatlakozó dugó, Nem nélküli érintkezők panelre szerelhető fekete
Kategória
Oszlopok száma
12
Gyártó
ITT Cannon, LLC
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Sorozat
Végződtetés
forraszanyag
Csomagolás
Ömlesztve
Tulajdonságok
működtető bütykös tengely, Árnyékolás, Zero Insertion Force (ZIF)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
dugó, Nem nélküli érintkezők
Érintkező bevonatának vastagsága
50,0µin (1,27µm)
Pozíciók száma
96
Szín
fekete
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C