IS66WVR4M8BLL-104NLI
DigiKey raktári szám
706-IS66WVR4M8BLL-104NLI-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IS66WVR4M8BLL-104NLI
Leírás
32MB, SERIALRAM, CONTINUOUS OPER
Vevői azonosító
Részletes leírás
PSRAM (pszeudo-SRAM) Memória IC 32Mbit SPI - Quad I/O 104 MHz 7 ns 8-SOIC
Kategória
Memória interfész
SPI - Quad I/O
Gyrt.
Órajelfrekvencia
104 MHz
Csomagolás
Tálca
Hozzáférési idő
7 ns
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
2,7V ~ 3,6V
Memória típusa
Felejtő
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 80°C (TA)