MOT-BL-42S3-24V
DigiKey raktári szám
2685-MOT-BL-42S3-24V-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MOT-BL-42S3-24V
Leírás
42mm BLDC Motor
Vevői azonosító
Részletes leírás
szénkefe nélküli (BLDC) Egyenáramú motor 4000ford./perc 70W 24VDC
Kategória
Névleges nyomaték (oz-in / mNm)
26,25 / 185,35
Gyártó
ISL Products International
Névleges teljesítmény
70W
Csomagolás
Tasak
Méretek
Négyzet - 1.661" x 1.661" (42.20mm x 42.20mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Tengely átmérője
0,197" (5,00mm)
Típus
Egyenáramú motor
Hossz (tengely és csapágy)
0,866" (22,00mm)
Motor típusa
szénkefe nélküli (BLDC)
Rögzítőfuratok közötti távolság
1,417" (36,00mm)
Névleges feszültség
24VDC