IMSA-13103B-16Y900
DigiKey raktári szám
2248-IMSA-13103B-16Y900TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2248-IMSA-13103B-16Y900CT-ND - Vágott szalag (CT)
2248-IMSA-13103B-16Y900DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IMSA-13103B-16Y900
Leírás
HEADER SMT RA 16POS KEY-A
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt, derékszögű 16 position 0,079" (2,00mm)
Kategória
Rögzítés módja
Reteszelő tartó
Gyrt.
Szigetelés magassága
0,256" (6,50mm)
Sorozat
Érintkező formája
négyzet
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Párosított érintkező bevonata
ón
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
39,4µin (1,00µm)
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Érintkező típusa
Érintkező anyaga
rézötvözet
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
Polifenilén-szulfid (PPS)
Pozíciók száma
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Sorok száma
1
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
fekete
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
3A
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges feszültség
50VAC