IMSA-13065S-2-40Y500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
IRISO USA Inc.
Raktáron: 218
Adatlap
IRISO USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
40 Szögletes csatlakozók - házak Dugaszolóaljzat fekete 0,079" (2,00mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
IMSA-13065S-2-40Y500
IMSA-13065S-2-40Y500
DigiKey raktári szám
2248-IMSA-13065S-2-40Y500-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IMSA-13065S-2-40Y500
Leírás
CONN RCPT HSG 40POS 2.00MM
Részletes leírás
Kategória
Sortávolság
0,098" (2,50mm)
Gyrt.
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Sorozat
Érintkező végződtetése
krimpelés
Csomagolás
Tálca
Rögzítés módja
rögzítőperem
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
fekete
Csatlakozó típusa
Tulajdonságok
Tartóelem
Érintkező típusa
aljzat
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Pozíciók száma
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Kivezetési raszter
0,079" (2,00mm)