IMSA-13065B-2-40Y901 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | IMSA-13065B-2-40Y901 |
Leírás | HEADER SMT RA 40POS KEY-B |
Gyártói standard átfutási idő | 14 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Csatlakozó foglalat Felületszerelt, derékszögű 40 position 0,079" (2,00mm) |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Végződtetés forraszanyag |
Gyrt. | Rögzítés módja rögzítőperem |
Sorozat | Szigetelés magassága 0,366" (9,30mm) |