IMSA-13065B-2-40Y901
DigiKey raktári szám
2248-IMSA-13065B-2-40Y901TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2248-IMSA-13065B-2-40Y901CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
IMSA-13065B-2-40Y901
Leírás
HEADER SMT RA 40POS KEY-B
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt, derékszögű 40 position 0,079" (2,00mm)
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Rögzítés módja
rögzítőperem
Sorozat
Szigetelés magassága
0,366" (9,30mm)