IMSA-11600S-35A-GFN4
DigiKey raktári szám
2248-IMSA-11600S-35A-GFN4TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2248-IMSA-11600S-35A-GFN4CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
IMSA-11600S-35A-GFN4
Leírás
CONN FFC VERT 35POS 0.5MM SMD
Részletes leírás
35 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, Függőleges - 1 oldalú 0,020" (0,50mm) Felületszerelt
Kategória
Lemeztől mért magasság
0,236" (6,00mm)
Gyártó
IRISO USA Inc.
Kábelvégződés típusa
Rovátkolt
Sorozat
Érintkező anyaga
rézötvözet
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Ház anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
FFC kábel típusa
FFC, FPC
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges feszültség
50V
Csatlakozó/érintkező típusa
érintkezők, Függőleges - 1 oldalú
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Pozíciók száma
35
Névleges áram (Amper)
0,5A
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Érintkező bevonatának vastagsága
3,94µin (0,10µm)
Végződtetés
forraszanyag
Ház színe
natúr
FFC, FCB vastagsága
0,30mm