MCM2012B900GBEDG
DigiKey raktári szám
3526-MCM2012B900GBEDGTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3526-MCM2012B900GBEDGCT-ND - Vágott szalag (CT)
3526-MCM2012B900GBEDGDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCM2012B900GBEDG
Leírás
CMC 400MA 2LN 90 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 90 Ohms @ 100 MHz 400mA DCR 400mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
400mA
Gyártó
INPAQ Technology Co., Ltd
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
400mohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
10V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,043" (1,10mm)
Impedancia / frekvencia
90 Ohms @ 100 MHz