INND-TS56RAB
DigiKey raktári szám
1830-1158-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
INND-TS56RAB
Leírás
DISPLAY 7SEG 0.56" SGL RED 10DIP
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kijelzők - LED alfanumerikus piros 7 szegmens 1 Karakter Közös anódos 2V 20mA 0,748" M. x 0,496" Sz. x 0,315" Mé. (19,00mm x 12,60mm x 8,00mm) 10-DIP (0,600", 15,24mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
INND-TS56RAB modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Közös érintkező
Közös anódos
Gyártó
Inolux
Szín
piros
Sorozat
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2V
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi áram
20mA
Alkatrész státusza
Aktív
Fényerősség
30mcd
Karakterek száma
1
Csúcs hullámhossz
644nm
Méretek
0,748" M. x 0,496" Sz. x 0,315" Mé. (19,00mm x 12,60mm x 8,00mm)
Teljesítményveszteség (max.)
70mW
Karakterméret
0,56" (14,22mm)
Tokozás
10-DIP (0,600", 15,24mm)