DDP520-US56-OF
DigiKey raktári szám
5915-DDP520-US56-OF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DDP520-US56-OF
Leírás
AC/DC CONVERTER 56V 5V 520W
Gyártói standard átfutási idő
35 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 2 Kimenet 56V 5V 90 ~ 305VAC Bemenet
Kategória
Áram - 2. kimenet
1 A
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Doboz
Szigetelési feszültség
1.8 kV
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
94,5%
Típus
nyitott
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Kimenetek száma
2
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Bemeneti feszültség
90 ~ 305VAC
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Feszültség - 1. kimenet
56V
Méretek
5,00" H. x 3,00" Sz. x 1,51" M. (127,0mm x 76,2mm x 38,5mm)
Feszültség - 2. kimenet
5V
Tanúsítvány
CB, CE, cURus, UKCA
Áram - 1. kimenet
8.21 A