XMC1301T016F0032ABXUMA1
DigiKey raktári szám
XMC1301T016F0032ABXUMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XMC1301T016F0032ABXUMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
XMC1301T016F0032ABXUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
XMC1301T016F0032ABXUMA1
Leírás
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 16TSSOP
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
ARM® Cortex®-M0 XMC1000 Mikrovezérlő IC 32 bites 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH PG-TSSOP-16-8
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
XMC1301T016F0032ABXUMA1 modellek
Kategória
Programmemória mérete
Gyrt.
Programmemória típusa
FLASH
Sorozat
RAM mérete
16K x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 5,5V
Alkatrész státusza
Aktív
Adatátalakítók
A/D 11x12b
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Oszcillátor típusa
belső
Főprocesszor
ARM® Cortex®-M0
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Mag mérete
32 bites
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sebesség
32MHz
Gyártói tokozás
PG-TSSOP-16-8
Csatlakoztathatóság
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Tokozás
16-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)