TLI4971A050T5E0001XUMA1
DigiKey raktári szám
448-TLI4971A050T5E0001XUMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-TLI4971A050T5E0001XUMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-TLI4971A050T5E0001XUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TLI4971A050T5E0001XUMA1
Leírás
CURRENT SENSOR HE/OL 50A
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 50A 1 Csatorna Hall-effektus, áramkörszakadás Egyirányú 8-TDFN
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TLI4971A050T5E0001XUMA1 modellek
Kategória
Linearitás
±2,25%
Gyrt.
Pontosság
±3,45%
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség
3,1V ~ 3,5V
Alkatrész státusza
Aktív
Válaszidő
250ns
Mért jellemző
AC/DC
Max. üzemi áram
25mA
Érzékelő típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Mért áram
Típusjelölés
autóipar
Csatornák száma
1
Minősítés
AEC-Q100
Kimenet
Aránymérős, feszültség
Polaritás
Egyirányú
Érzékenység
24mV/A
Rögzítés módja
Frekvencia
DC ~ 240kHz