TLE4971A050N5UE0001XUMA1
DigiKey raktári szám
448-TLE4971A050N5UE0001XUMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-TLE4971A050N5UE0001XUMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-TLE4971A050N5UE0001XUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TLE4971A050N5UE0001XUMA1
Leírás
SPEED & CURRENT SENSORS PG-TISON
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 50A 1 Csatorna áramérzékelő Kétirányú 8-TDFN
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TLE4971A050N5UE0001XUMA1 modellek
Kategória
Kimenet
Aránymérős, feszültség
Gyrt.
Frekvencia
210kHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség
3,1V ~ 3,5V
Alkatrész státusza
Aktív
Max. üzemi áram
25mA
Mért jellemző
AC/DC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C