TC4D9XP20MF500MCABKXUMA1
DigiKey raktári szám
448-TC4D9XP20MF500MCABKXUMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-TC4D9XP20MF500MCABKXUMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-TC4D9XP20MF500MCABKXUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TC4D9XP20MF500MCABKXUMA1
Leírás
AURIX 3G-ACEE
Gyártói standard átfutási idő
52 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
TriCore™ AURIX™ Mikrovezérlő IC 32-Bit12 500MHz 20MB (20M x 8) FLASH PG-F2HBGA-436
Kategória
RAM mérete
10M x 8
Gyrt.
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,97V ~ 5,5V
Sorozat
Adatátalakítók
Analóg–digitális, 64 bites, sorozatos közelítéses (SAR)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Oszcillátor típusa
belső
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Főprocesszor
TriCore™
Típusjelölés
autóipar
Mag mérete
32-Bit12
Minősítés
AEC-Q100
Sebesség
500MHz