TC364DP64F300FAALXUMA1
DigiKey raktári szám
448-TC364DP64F300FAALXUMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-TC364DP64F300FAALXUMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-TC364DP64F300FAALXUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TC364DP64F300FAALXUMA1
Leírás
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 144TQFP
Gyártói standard átfutási idő
42 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
TriCore™ AURIX™ Mikrovezérlő IC 32 bites kétmagos 300MHz 4MB (4M x 8) FLASH PG-TQFP-144-27
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TC364DP64F300FAALXUMA1 modellek
Kategória
Programmemória mérete
Gyrt.
Programmemória típusa
FLASH
Sorozat
RAM mérete
672K x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
3,3V, 5V
Alkatrész státusza
Aktív
Oszcillátor típusa
belső
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TA)
Főprocesszor
TriCore™
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag mérete
32 bites kétmagos
Gyártói tokozás
PG-TQFP-144-27
Sebesség
300MHz