T3800N18TOFVTXPSA1
T3800N18TOFVTXPSA1
DigiKey raktári szám
448-T3800N18TOFVTXPSA1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
T3800N18TOFVTXPSA1
Leírás
SCR MODULE 1.8KV 5970A TO-200AE
Gyártói standard átfutási idő
59 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
SCR modul 1.8 kV 5970 A egyszeres lemezre szerelhető TO-200AE
Kategória
Max. gyújtófeszültség (Ugt)
2.5 V
Gyártó
Infineon Technologies
Max. gyújtóáram (Igt)
250 mA
Csomagolás
Tálca
Nem ismétlődő áramlökés 50, 60Hz (Itsm)
63000A / 50Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Max. tartóáram (Ih)
300 mA
Kapcsolás
egyszeres
Üzemi hőmérséklet
135°C (TJ)
SCR-ek, diódák száma
1 SCR
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Záróirányú feszültség
1.8 kV
Tokozás
TO-200AE
Nyitóirányú áram - It (AV) (max.)
3800 A
Alap típusszám
Nyitóirányú áram - It (RMS) (max.)
5970 A