ITS4300SSJDXUMA1
DigiKey raktári szám
ITS4300SSJDXUMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ITS4300SSJDXUMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
ITS4300SSJDXUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ITS4300SSJDXUMA1
Leírás
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 DSO-8
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Tápkapcsoló/-vezérlő 1:01 N csatornás 400mA PG-DSO-8
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ITS4300SSJDXUMA1 modellek
Kategória
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
Nem szükséges
Gyrt.
Max. kimeneti áram
400mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rds On (tip.)
300mohm
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állapotjelzés
Kapcsoló típusa
Meghibásodás elleni védelem
áramkorlátozás (fix), Szakadásérzékelés, túl magas hőmérséklet, túlfeszültség
Kimenetek száma
1
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Bemenetek/kimenetek
1:01
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimeneti polaritás
magas oldali
Gyártói tokozás
PG-DSO-8
Kimenet típusa
N csatornás
Tokozás
Interfész
BE/KI
Alap típusszám
Kimeneti feszültség
5V ~ 34V