ISZ520N20NM6ATMA1
DigiKey raktári szám
448-ISZ520N20NM6ATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-ISZ520N20NM6ATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-ISZ520N20NM6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ISZ520N20NM6ATMA1
Leírás
TRENCH >=100V
Részletes leírás
N csatornás 200 V 4,5A (Ta), 26A (Tc) 2,5W (Ta), 88W (Tc) Felületszerelt PG-TSDSON-8-34
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
47,8mohm / 15A, 15V
Gyrt.
Ugs(th) (Max) / Id
4,5V / 31µA
Sorozat
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
14.9 nC @ 10 V
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
960 pF @ 100 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
2,5W (Ta), 88W (Tc)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
200 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
PG-TSDSON-8-34
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V, 15V