ISC037N03L5ISATMA1
DigiKey raktári szám
448-ISC037N03L5ISATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-ISC037N03L5ISATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-ISC037N03L5ISATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ISC037N03L5ISATMA1
Leírás
MOSFET N-CH 30V 20A/78A TDSON
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 30 V 20A (Ta), 78A (Tc) 2,5W (Ta), 37W (Ta) Felületszerelt PG-TDSON-8-6
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ISC037N03L5ISATMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
17 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1100 pF @ 15 V
Alkatrész státusza
Elavult
Teljesítményveszteség (max.)
2,5W (Ta), 37W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
30 V
Gyártói tokozás
PG-TDSON-8-6
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
3,7mohm / 30A, 10V