IRS2008STRPBF
DigiKey raktári szám
IRS2008STRPBFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
IRS2008STRPBFCT-ND - Vágott szalag (CT)
IRS2008STRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IRS2008STRPBF
Leírás
IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Félhíd Kapumeghajtó IC Nem invertáló 8-SOIC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IRS2008STRPBF modellek
Kategória
Bemeneti logikai szintek (VIL, VIH)
0,8V, 2,5V
Gyártó
Infineon Technologies
Kimeneti csúcsáram (forrás, nyelő)
290mA, 600mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenet típusa
Nem invertáló
Alkatrész státusza
Aktív
Magas oldali max. feszültség (bootstrap)
200 V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Felfutási / lefutási idő (tip.)
70ns, 30ns
Konfiguráció
Félhíd
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Csatorna típusa
szinkron
Rögzítés módja
Felületszerelt
Meghajtók száma
2
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Kapu típusa
MOSFET (n csatornás)
Gyártói tokozás
8-SOIC
Tápfeszültség
10V ~ 20V