IRLML0040TRPBF
DigiKey raktári szám
IRLML0040TRPBFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
IRLML0040TRPBFCT-ND - Vágott szalag (CT)
IRLML0040TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IRLML0040TRPBF
Leírás
MOSFET N-CH 40V 3.6A SOT23
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 40 V 3,6A (Ta) 1,3W (Ta) Felületszerelt Micro3™/SOT-23
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IRLML0040TRPBF modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,5V / 25µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
3.9 nC @ 4.5 V
Sorozat
Ugs (Max)
±16V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
266 pF @ 25 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
1,3W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
40 V
Gyártói tokozás
Micro3™/SOT-23
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
56mohm / 3,6A, 10V