IRLML0030TRPBF
DigiKey raktári szám
IRLML0030TRPBFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
IRLML0030TRPBFCT-ND - Vágott szalag (CT)
IRLML0030TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IRLML0030TRPBF
Leírás
MOSFET N-CH 30V 5.3A SOT23
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 30 V 5,3A (Ta) 1,3W (Ta) Felületszerelt Micro3™/SOT-23
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IRLML0030TRPBF modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,3V / 25µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
2.6 nC @ 4.5 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
382 pF @ 15 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
1,3W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
30 V
Gyártói tokozás
Micro3™/SOT-23
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
27mohm / 5,2A, 10V