IQFH68N06NM5ATMA1
DigiKey raktári szám
448-IQFH68N06NM5ATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-IQFH68N06NM5ATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-IQFH68N06NM5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IQFH68N06NM5ATMA1
Leírás
TRENCH 40<-<100V
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 60 V 48A (Ta), 460A (Tc) 3W (Ta), 273W (Tc) Felületszerelt PG-TSON-12-U01
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
0,68mOhm / 100A, 10V
Gyrt.
Ugs(th) (Max) / Id
3,3V / 217µA
Sorozat
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
252 nC @ 10 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
15900 pF @ 30 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
3W (Ta), 273W (Tc)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
60 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
PG-TSON-12-U01
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V