IQE030N06NM5SCATMA1
DigiKey raktári szám
448-IQE030N06NM5SCATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-IQE030N06NM5SCATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-IQE030N06NM5SCATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IQE030N06NM5SCATMA1
Leírás
OPTIMOS LOWVOLTAGE POWER MOSFET
Gyártói standard átfutási idő
61 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 60 V 21A (Ta), 132A (Tc) 2,5W (Ta), 100W (Ta) Felületszerelt PG-WHSON-8-1
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IQE030N06NM5SCATMA1 modellek
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
3mohm / 20A, 10V
Gyrt.
Ugs(th) (Max) / Id
3,3V / 50µA
Sorozat
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
49 nC @ 10 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
3800 pF @ 30 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
2,5W (Ta), 100W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
60 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
PG-WHSON-8-1
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V