IPW60R190P6FKSA1
DigiKey raktári szám
IPW60R190P6FKSA1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPW60R190P6FKSA1
Leírás
MOSFET N-CH 600V 20.2A TO247-3
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 600 V 20,2A (Tc) 151W (Ta) Furatszerelt PG-TO247-3
EDA / CAD modellek
IPW60R190P6FKSA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4,5V / 630µ
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
11 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1750 pF @ 100 V
Teljesítményveszteség (max.)
151W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
600 V
Gyártói tokozás
PG-TO247-3
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
190mohm / 7,6A, 10V