IPU80R2K8CEBKMA1
DigiKey raktári szám
IPU80R2K8CEBKMA1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPU80R2K8CEBKMA1
Leírás
MOSFET N-CH 800V 1.9A TO251-3
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 800 V 1,9A (Tc) 42W (Ta) Furatszerelt PG-TO251-3
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,9V / 120µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
12 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Csőtár
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
290 pF @ 100 V
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Teljesítményveszteség (max.)
42W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
800 V
Gyártói tokozás
PG-TO251-3
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
2,8ohm / 1,1A, 10V