IPTG025N15NM6ATMA1
DigiKey raktári szám
448-IPTG025N15NM6ATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-IPTG025N15NM6ATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-IPTG025N15NM6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPTG025N15NM6ATMA1
Leírás
TRENCH >=100V
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 150 V 26A (Ta), 264A (Tc) 3,8W (Ta), 395W (Tc) Felületszerelt PG-HSOG-8-1
EDA / CAD modellek
IPTG025N15NM6ATMA1 modellek
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
2,4mohm / 120A, 15V
Gyrt.
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 275µA
Sorozat
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
137 nC @ 10 V
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
9800 pF @ 75 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
3,8W (Ta), 395W (Tc)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
150 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
PG-HSOG-8-1
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
8V, 15V