IPT60T022S7XTMA1
DigiKey raktári szám
448-IPT60T022S7XTMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-IPT60T022S7XTMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-IPT60T022S7XTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPT60T022S7XTMA1
Leírás
HIGH POWER_NEW
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 600 V 23A (Tj) 390W (Ta) Felületszerelt PG-HSOF-8-2
EDA / CAD modellek
IPT60T022S7XTMA1 modellek
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
22mohm / 23A, 12V
Gyrt.
Ugs(th) (Max) / Id
4,5V / 1,43mA
Sorozat
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
150 nC @ 12 V
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
5640 pF @ 300 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
390W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
600 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
PG-HSOF-8-2
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
12V