IPP65R095C7XKSA1
DigiKey raktári szám
IPP65R095C7XKSA1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPP65R095C7XKSA1
Leírás
MOSFET N-CH 650V 24A TO220-3
Gyártói standard átfutási idő
61 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 650 V 24A (Tc) 128W (Tc) Furatszerelt PG-TO220-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IPP65R095C7XKSA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 590µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
45 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
2140 pF @ 400 V
Teljesítményveszteség (max.)
128W (Tc)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
650 V
Gyártói tokozás
PG-TO220-3
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
95mohm / 11,8A, 10V