IPP026N10NF2SAKMA1
DigiKey raktári szám
448-IPP026N10NF2SAKMA1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPP026N10NF2SAKMA1
Leírás
TRENCH >=100V
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 100 V 27A (Ta), 184A (Tc) 3,8W (Ta), 250W (Ta) Furatszerelt PG-TO220-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IPP026N10NF2SAKMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,8V / 169µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
154 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Csőtár
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
7300 pF @ 50 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
3,8W (Ta), 250W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Gyártói tokozás
PG-TO220-3
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
2,6mohm / 100A, 10V