IPG20N10S4L35AATMA1
DigiKey raktári szám
448-IPG20N10S4L35AATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-IPG20N10S4L35AATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-IPG20N10S4L35AATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPG20N10S4L35AATMA1
Leírás
MOSFET 2N-CH 100V 20A 8TDSON
Gyártói standard átfutási idő
35 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
MOSFET tömb 100V 20A 43W Felületszerelt, hornyolt élű PG-TDSON-8-10
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IPG20N10S4L35AATMA1 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,1V / 16µA
Gyártó
Infineon Technologies
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
17,4nC / 10V
Sorozat
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1105pF / 25V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. teljesítmény
43W
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
MOSFET (fémoxid)
Típusjelölés
autóipar
Konfiguráció
2 N csatornás (dupla)
Minősítés
AEC-Q101
FET jellegzetessége
logikai FET
Rögzítés módja
Felületszerelt, hornyolt élű
Drain-source feszültség (Udss)
100V
Tokozás
8-VDFN
Drain áram (Id) 25°C-on
20A
Gyártói tokozás
PG-TDSON-8-10
Rds On (max.) / Id, Ugs
35mohm / 17A, 10V