IPD95R450P7ATMA1
DigiKey raktári szám
IPD95R450P7ATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
IPD95R450P7ATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
IPD95R450P7ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPD95R450P7ATMA1
Leírás
MOSFET N-CH 950V 14A TO252-3
Gyártói standard átfutási idő
46 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 950 V 14A (Tc) 104W (Ta) Felületszerelt PG-TO252-3
EDA / CAD modellek
IPD95R450P7ATMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,5V / 360µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
35 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1053 pF @ 400 V
Teljesítményveszteség (max.)
104W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
950 V
Gyártói tokozás
PG-TO252-3
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
450mohm / 7,2A, 10V