IPD90P04P4L04ATMA2
DigiKey raktári szám
448-IPD90P04P4L04ATMA2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-IPD90P04P4L04ATMA2CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-IPD90P04P4L04ATMA2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPD90P04P4L04ATMA2
Leírás
MOSFET P-CH 40V 90A TO252-3
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
P-csatornás 40 V 90A (Tc) 125W (Tc) Felületszerelt PG-TO252-3-313
EDA / CAD modellek
IPD90P04P4L04ATMA2 modellek
Kategória
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
176 nC @ 10 V
Gyrt.
Ugs (Max)
+5V, -16V
Sorozat
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
11570 pF @ 25 V
Teljesítményveszteség (max.)
125W (Tc)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
FET típusa
Típusjelölés
autóipar
Technológia
Minősítés
AEC-Q101
Drain-source feszültség (Udss)
40 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
PG-TO252-3-313
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
4,3mohm / 90A, 10V
Alap típusszám
Ugs(th) (Max) / Id
2,2V / 250µA