IPD90P03P4L04ATMA2
DigiKey raktári szám
448-IPD90P03P4L04ATMA2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-IPD90P03P4L04ATMA2CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-IPD90P03P4L04ATMA2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPD90P03P4L04ATMA2
Leírás
MOSFET P-CH 30V 90A TO252-31
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
P-csatornás 30 V 90A (Tc) 137W (Tc) Felületszerelt PG-TO252-3-11
EDA / CAD modellek
IPD90P03P4L04ATMA2 modellek
Kategória
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
160 nC @ 10 V
Gyrt.
Ugs (Max)
+5V, -16V
Sorozat
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
11300 pF @ 25 V
Teljesítményveszteség (max.)
137W (Tc)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
FET típusa
Típusjelölés
autóipar
Technológia
Minősítés
AEC-Q101
Drain-source feszültség (Udss)
30 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
PG-TO252-3-11
Rds On (max.) / Id, Ugs
4,1mohm / 90A, 10V
Tokozás
Ugs(th) (Max) / Id
2V / 253µA