IPD60R380P6ATMA1
DigiKey raktári szám
IPD60R380P6ATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
IPD60R380P6ATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
IPD60R380P6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPD60R380P6ATMA1
Leírás
MOSFET N-CH 600V 10.6A TO252-3
Gyártói standard átfutási idő
48 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 600 V 10,6A (Tc) 83W (Ta) Felületszerelt PG-TO252-3
EDA / CAD modellek
IPD60R380P6ATMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4,5V / 320µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
19 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
877 pF @ 100 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
83W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
600 V
Gyártói tokozás
PG-TO252-3
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
380mohm / 3,8A, 10V