IPD600N25N3GATMA1
DigiKey raktári szám
IPD600N25N3GATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
IPD600N25N3GATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
IPD600N25N3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPD600N25N3GATMA1
Leírás
MOSFET N-CH 250V 25A TO252-3
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 250 V 25A (Tc) 136W (Tc) Felületszerelt PG-TO252-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IPD600N25N3GATMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 90µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
29 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
2350 pF @ 100 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
136W (Tc)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
250 V
Gyártói tokozás
PG-TO252-3
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
60mohm / 25A, 10V