IPD50N03S207ATMA1 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Infineon Technologies
Raktáron: 17 532
Adatlap
Similar
Infineon Technologies
Raktáron: 56 790
Adatlap
Taiwan Semiconductor Corporation
N csatornás 30 V 50A (Tc) 136W (Tc) Felületszerelt PG-TO252-3-11
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
IPD50N03S207ATMA1
DigiKey raktári szám
448-IPD50N03S207ATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-IPD50N03S207ATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-IPD50N03S207ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPD50N03S207ATMA1
Leírás
MOSFET N-CH 30V 50A TO252-3
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
IPD50N03S207ATMA1 modellek
Kategória
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
68 nC @ 10 V
Gyrt.
Ugs (Max)
±20V
Sorozat
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
2000 pF @ 25 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Teljesítményveszteség (max.)
136W (Tc)
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
FET típusa
Típusjelölés
autóipar
Technológia
Minősítés
AEC-Q101
Drain-source feszültség (Udss)
30 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on