IPD031N03LGATMA1
DigiKey raktári szám
IPD031N03LGATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
IPD031N03LGATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
IPD031N03LGATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPD031N03LGATMA1
Leírás
MOSFET N-CH 30V 90A TO252-3
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 30 V 90A (Tc) 94W (Ta) Felületszerelt PG-TO252-3-11
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IPD031N03LGATMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,2V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
51 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
5300 pF @ 15 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
94W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
30 V
Gyártói tokozás
PG-TO252-3-11
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
3,1mohm / 30A, 10V