IPB65R045C7ATMA2
DigiKey raktári szám
IPB65R045C7ATMA2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
IPB65R045C7ATMA2CT-ND - Vágott szalag (CT)
IPB65R045C7ATMA2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPB65R045C7ATMA2
Leírás
MOSFET N-CH 650V 46A TO263-3
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 650 V 46A (Tc) 227W (Ta) Felületszerelt PG-TO263-3
EDA / CAD modellek
IPB65R045C7ATMA2 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 1,25mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
93 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
4340 pF @ 400 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
227W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
650 V
Gyártói tokozás
PG-TO263-3
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
45mohm / 24,9A, 10V