IMLT65R015M2HXTMA1
DigiKey raktári szám
448-IMLT65R015M2HXTMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-IMLT65R015M2HXTMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-IMLT65R015M2HXTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IMLT65R015M2HXTMA1
Leírás
SICFET N-CH 650V 142A HDSOP-16
Gyártói standard átfutási idő
61 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 650 V 142A (Tc) 600W (Ta) Felületszerelt PG-HDSOP-16-6
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IMLT65R015M2HXTMA1 modellek
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
18mohm / 64,2A, 18V
Gyrt.
Ugs(th) (Max) / Id
5,6V / 13mA
Sorozat
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
79 nC @ 18 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
+23V, -7V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
2792 pF @ 400 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
600W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
650 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
PG-HDSOP-16-6
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
15V, 18V